Właściciele psów i kotów często borykają się z problemem jakim są podrapane drzwi wejściowe, balkonowe, do pokoju czy łazienki. Jest to spowodowane ogromną chęcią wejścia naszego pupila do danego pomieszczenia lecz nie ma kto otworzyć im drzwi. Można temu zaradzić dzięki zamontowaniu specjalnych przejść – drzwiczek dla psów i kotów. Jedną z marek zajmujących się produkowaniem takowych drzwi jest Staywell. Firma ta oferuje niezwykle szeroką gamę drzwiczek dla kota i psa. Spośród wielu rodzajów można znaleźć takie, które otwierać się będą wahadłowo czyli najprostszy model przejścia dla kota do zamontowania np. do drzwi łazienkowych czyli tam gdzie zazwyczaj znajduje się kuweta. Kot bez problemu będzie mógł wejść do łazienki bez interwencji człowieka.

Innowacyjne drzwi PetPorte

Marka Staywell oferuje również drzwiczki o płaskiej ramie dzięki czemu można je zamontować w szybie bądź drzwiach przesuwanych. Funkcjonalne drzwiczki magnetyczne nie dość, że otwierają się za pomocą specjalnego klucza, który kot lub pies nosi na szyi to wyposażone zostały w cztery tryby otwierania drzwi. Można je całkowicie otworzyć, całkowicie zamknąć, pozwolić by kot mógł tylko wyjść bądź tylko wejść. Takie zabezpieczenia zapobiegają wchodzeniu do naszego domu przez obce zwierzęta. Wiemy również, że w dzisiejszych czasach często nasz pies lub kot ma wszczepionego chipa pod skórę tak by w razie zagubienia łatwiej nam było go odnaleźć.

Na naszym rynku pojawiły się niedawno drzwiczki marki PetPorte, które otwierają się podczas zbliżania do nich kota lub psa, który ma pod skórą specjalny chip, który może być również jego identyfikatorem. Dodatkowo drzwiczki można zaprogramować tak, aby zamknęły się tuż po zmroku i otworzyły się dopiero o świcie. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla pupila, który uwielbia nocne eskapady. Istotną funkcją w jaką wyposażone zostały drzwi na chip jest dodatkowy dzwonek. Gdy nasz kot lub pies będzie stał pod drzwiami PetPorte wyda sygnał dźwiękowy, który poinformuje nas o obecności pupila. Ogólnie rzecz biorąc drzwiczki dla psów i kotów to rewelacyjne rozwiązanie dla właścicieli czworonogów oraz ich pociech.

Posted Grudzień 27th, 2011 by majka

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>