Każdy właściciel psa musi być przygotowany na to, że jego pupil może nie słuchać jego poleceń. Wbrew pozorom nawet i starsze psy już wydawać by się mogło ułożone, mogą po pewnym czasie zniechęcić się do właściciela. Podobna sytuacja jest w przypadku małych psów, bądź też tych, które dopiero od niedawna są pod naszym domem. Wtedy każdy właściciel wie o tym, że należy przeprowadzić szkolenie. Jednakże, aby takie szkolenie było efektywne należy korzystać z metod, urządzeń, które w tym pomogą.

WEfekty w szkoleniu psa dzięki obroży elektronicznej tym artykule prezentujemy funkcjonalność obroży elektronicznej, która już od wielu lat pomaga hodowcom, nawet i profesjonalnym treserom. Elektryczna obroża Canicom 500 pozwoli przeprowadzić szkolenie twego psa szybko i bezproblemowo. Jeżeli często działasz w terenie, lubisz wyjazdy za miasto, czy też uczestniczysz w polowaniach, to na pewno zainteresuje Cię zasięg tego urządzenia, jest to bowiem aż 500 metrów. Zarówno obroża, jak i też pilot dołączony do zestawu są proste w obsłudze. Dodatkowo zestaw jest całkowicie odporny na deszcz. Nie musisz już martwić się o sprzęt w czasie opadów śniegu, deszczu. Canicom 500, który został zaprojektowany przez francuską markę Num’axes jest rozbudowaną wersją standardowych obroży od tego producenta. Z jego pomocą szybko i sprawnie przeprowadzisz proces szkolenia, nauki odpowiednich nawyków. Waga obroży to zaledwie 75g, natomiast pilota 85g. jak sam widzisz to niewielka waga w porównaniu do efektów, jakie można osiągnąć za pośrednictwem tego akcesorium. Z powodzeniem zabierzesz go do kieszeni spodni, czy też kurtki wykorzystasz w przypadku, gdy pies będzie wyjątkowo niesforny. Sprzęt jest włączany za pośrednictwem pilota, toteż nigdy bez powodu nie włączy się samoistnie. Pilot posiada dodatkowo przycisk natychmiastowego zatrzymania się psa. Świetnie się sprawdza w trakcie treningu z przeszkodami. Canicom 500 dodatkowo daje ci możliwość skorzystania z impulsów o 15 różnych natężeniach. Aktualny stan używanego impulsu oraz baterii zobaczysz na wbudowanym wyświetlaczu LCD, który dodatkowo został zaopatrzony w funkcje podświetlenia.

Producent pomyślał o wszystkim. Teraz możesz współpracować z psem zarówno w dzień, czy też w nocy, a nawet w czasie deszczu, gdyż akcesoria są wodoodporne. Zapoznaj się z ofertą sklepu Easypet.pl, który posiada wiele ciekawych akcesoriów przygotowanych z myślą o zaradnych właścicieli psów.

Posted Kwiecień 23rd, 2012 by majka

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>