W naszym domu pojawia się czworonożny lokator. Może to być malutki szczeniak, który dopiero rozpoczyna poznawanie otaczającego go świata. Zdarza się także, że pod naszą opiekę trafia kilkuletni pies z wykształconymi już nawykami. Każdy życzyłby sobie, aby zwierzę było posłuszne, przybiegało na zawołanie, nie gryzło butów, nie ciągnęło smyczy i wykonywało wszelkie sztuczki po krótkiej komendzie. Niestety są to tylko marzenia, bo rzeczywistość wygląda zazwyczaj zupełnie inaczej.

Bogaty asortyment Num'axesMożna załamać ręce, ale też można rozpocząć tresurę. Podejmując się wychowywania psa i uczenia go pewnych zachowań, możemy to sobie ułatwić. Z pomocą przychodzą nam urządzenia, które przetestowało już wiele osób. Opinie, jakie możemy znaleźć na forum lub w specjalnej zakładce na stronie sklepu www.EasyPet.pl, często pozwalają nam uwierzyć w nasze umiejętności trenerskie. Zanim zakupimy określony produkt, zapoznajmy się w ofertą wszystkich firm, które posiadają konieczne certyfikaty. Najważniejsze oznaczenia to CE oraz ECMA, bo dzięki tym organizacjom na rynku można łatwo rozpoznać markowy i bezpieczny produkt. Pamiętajmy, że towar niewiadomego pochodzenia, bez opakowania i specjalnych oznaczeń może stanowić zagrożenie dla naszego psa. Jedną z marek, jakim można zaufać, jest francuska Num’axes. Poza specjalistami od techniki marka współpracuje z weterynarzami, którzy dbają o to, aby wypuszczane na rynek towary były przyjazne i nieszkodliwe dla psa. Ponadto Num’axes podkreśla udział treserów w procesie przygotowywania oferty. Jest to bardzo istotne, ponieważ wiedza wyniesiona z doświadczenia zawsze będzie cenniejsza od tej książkowej.

Dzięki kooperacji wielu ekspertów Num’axes zbudowało sobie renomę i proponuje nam szeroki wybór produktów. Dużym powodzeniem cieszą się obroże elektroniczne z serii Canicom. Dla amatorów można polecić model Canicom First o zasięgu do 200 metrów przeznaczony dla małych i średnich psów. Zestaw jest wodoodporny, co umożliwia pracę z psem nawet w czasie deszczu. Dla bardziej wymagających Num’axes oferuje m.in. obrożę Canicom Expert o zasięgu 800 metrów. Model posiada system ostrzegania wibracjami oraz 15 poziomów natężenia wysyłanych impulsów. Poza obrożami elektronicznymi Num’axes posiada w swoim asortymencie także obroże opierające się na emisji nieprzyjemnego dla psa zapachu. Produkt posiada wymienny wkład, a spray występuje w kilku opcjach zapachowych.

Posted Kwiecień 19th, 2012 by majka

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>