Wiele osób, czy to samotnych, czy też nie, pragnie mieć pod swym dachem jakieś ukochane zwierzątko. Często wybór ten pada na psa lub też kota. Jednakże tego typu decyzja może utrudnić życie. Musisz o tym pamiętać. Wiadomym jest również, iż na pewno nikt nie poświęci każdej wolnej chwili, aby zajmować się pupilem tak, jak gdyby to było małe dziecko. Warto jest więc zaopatrzyć się w różne podręczne akcesoria, które ułatwią opiekę nad twym czworonożnym przyjacielem. Na pewno automatyczne drzwi dla kota Staywell Infra-red pozwolą Ci tego dokonać. Jest to produkt, który działa na podczerwień. Z jego pomocą nie musisz już myśleć o tym, czy twój pupil zdoła wejść do domu, czy też nie. Nie musisz się także ciągle martwić jego wyprowadzaniem na zewnątrz.

Przejscie na podczerwien dla kota lub psa

Poświęcenie czasu na jego odpowiednią tresurę z pewnością się opłaci i pozwoli zaufać pupilowi. Produkt Infra-red działa na podczerwień. Automatyczne drzwiczki otwierają się zawsze wtedy, gdy w ich pobliżu znajdzie się nasz pupil mający specjalną zawieszkę przy swej obroży. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli ci zamknąć wejście dla innych zwierząt, a także udaremnić wdarcie się do wnętrza domu, przeciągu, śniegu, deszczu, itd. Niestety zwykłe modele drzwi dla kota lub też małego psa, które nie mają takich zabezpieczeń często nie spełniają w 100 % swego zastosowania gdyż mogą przez nie wejść obce koty lub inne zwierzęta. Produkt Infra-red daje możliwość otwarcia drzwiczek w dwie strony. Dodatkowo pamiętaj o tym, że masz możliwość ustawienia w akcesorium czterech różnych funkcji.

Twój kot może tylko przez nie wchodzić (bez możliwości wyjścia), może przez nie tylko wychodzić, mogą one działać wahadłowo (zarówno wchodzi, jak i wychodzi), pamiętaj także o tym, ze możesz je całkowicie zablokować. Tego typu przejście jest zasilane bateryjnie. Zarówno same drzwiczki, jak i też zawieszka. Drzwiczki marki Staywell 500EFS możesz montować w drzwiach metalowych, drewnianych, a także wykonanych z PVC. Stabilna i trwała konstrukcja pozwala również wykorzystywać je w ścianach lub też szybie. Na łamach sklepu internetowego tresurapsa.pl znajdziesz drzwiczki w różnych rozmiarach, które z pewnością pomogą Ci w opiece nad różnymi zwierzątkami. Czy to kot, czy też mały, średni, bądź duży pies, zawsze znajdziesz produkt, który sprosta tym wymaganiom i pomoże ci w opiece nad pupilem.

Posted Grudzień 20th, 2011 by majka

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>